hamburger Drukuj Ulubione

Dane firmy

      Brak komentarzy do Dane firmy

W tej części ustawisz dane kontaktowe do Twojej firmy, tak aby klienci bez problemu mogli do Ciebie trafić. Dostosujesz też godziny otwarcia tj. te godziny w jakich firma jest dostępna dla klientów: czy to telefonicznie czy w trakcie wizyt osobistych.

Godziny pracy firmy, dla nowo założonego konta ustawiane są w godzinach 8:00-16:00, nie zapomnij ustawić ich na takie jak obowiązują w twoje firmie. Możesz skorzystać z ułatwienia jakie daje szybkie wypełniania – wystarczy że ustawisz godziny pracy np. w poniedziałek i będziesz mógł je skopiować na kolejne dni, wszystkie lub tylko wybrane.

Pamiętaj, że godziny pracy firmy nie muszą być godzinami pracy pracowników – to są te godziny w trakcie których Twoja firma obsługuje klientów – czy to telefonicznie, mailowo czy w trakcie wizyt osobistych.

W modelu działania firmy zobaczysz informacje o tym jaką branżę wybrałeś w trakcie zakładania konta. Jeżeli chcesz ją zmienić, skontaktuj się ze swoim opiekunem.

Model działania oznacza że klienci rezerwują czas Twój lub Twoich pracowników – jest to zapis wyłącznie informacyjny, nie można tego zmienić. Ustawienie zezwalaj na wiele usług na jednej wizycie, pozwala na dodawanie na jednej rezerwacji więcej niż jedną usługę – taka możliwość obecnie jest dostępna tylko dla Ciebie i Twoich pracowników. Klienci dodający rezerwację online mogą dodać tylko jedną usługę w ramach wizyty.

W zależności od branży jaką wybrałeś ustawienie to jest włączone – możesz je wówczas wyłączyć

lub wyłączone – i zawsze wtedy możesz je aktywować.

Ustawienie zezwalaj na kilka rezerwacji w tym samym czasie jest wyłącznie informacyjne i oznacza, że Ty i Twoi pracownicy mogą dodać w swoim kalendarzu kilka wizyt w tym samym czasie – np. fryzjer w trakcie farbowania włosów może mieć czas na wykonanie usługi mycia włosów,

Nazewnictwo pozwoli na dostosowanie wskazanych elementów do branży w której działasz np. przychodnia medyczna obsługuje pacjentów a pracują w niej specjaliści

W oparciu o uwagi naszych użytkowników, dla wybranych branży dostosowaliśmy już nazewnictwo – jeżeli więc działasz np. w branży korepetytorów zamiast określenia klient zobaczysz uczeń.
Możesz skorzystać z  podpowiedzi jakie daje reservis lub wprowadzić własne nazwy, pamiętając jednak o tym żeby były one zgodne z formatem obowiązującym w twojej firmie.

Lista świąt pokazuje dni ustawowo wolne od pracy od dziś przez najbliższe 12 miesięcy. W te dni automatycznie Twoi pracownicy mają ustawiony dzień wolny od pracy. Jeżeli jednak w Twojej firmie któryś z tych dni jest dniem pracującym, możesz zawiesić święto a godziny pracy dla pracowników zostaną automatycznie ustawione zgodnie z ich grafikiem.

W sekcji Zgody i regulaminy sprawdzisz jakie informacje zobaczą Twoi klienci przy dodawaniu rezerwacji online oraz możesz zapoznać się z obowiązującym Regulaminem.  

W Zasadach dla Twoich Klientów, zobaczysz jakie informacje prawne – w tym Regulamin widzą Twoi Klienci przy dodawaniu rezerwacji online.

Możesz również zlecić reservis wysyłkę do każdego Nowego klienta wiadomości: maila lub sms w którym przedstawisz zasady dodawania, zmiany i odwoływania wizyt w Twojej firmie, czy po prostu wyślesz im obowiązujący u Ciebie regulamin.

Aby to zrobić wystarczy że rozwiniesz ustawienie skrócone zasady korzystania z rezerwacji online wysyłane klientom

Włączysz kanał którym chcesz wysyłać powiadomienie, dostosujesz zaproponowaną treść do swoich potrzeb oraz zapiszesz zmiany.

Informacja którą wprowadziłeś zostanie wysłana do każdego nowo zarejestrowanego klienta w Twojej bazie.

Tutaj również zapoznasz się z zasadami dotyczącymi zgody klienta na kontakt związany z terminem zarezerwowanym przez niego w Twojej firmie, i w razie potrzeby przekażesz mu wyjaśnienia.

W części poświęconej firmie zobaczysz warunki korzystania z Reservis. Kryje się pod tym zawsze aktualny Regulamin – wspólny dla Ciebie i Twoich Klientów.

Zgoda marketingowa to inaczej zgoda klienta na kontakt marketingowy. Tutaj decydujesz czy Twoja firma chce uzyskiwać takie zgody od klientów. Gdy włączysz to ustawienie, na karcie klienta pojawi się możliwość zaznaczenia informacji czy klient wyraził taką zgodę.