hamburger Drukuj Ulubione

Dane firmy

      Brak komentarzy do Dane firmy

W tej części ustawisz dane kontaktowe do Twojej firmy, tak aby klienci bez problemu mogli do Ciebie trafić. Dostosujesz też godziny otwarcia tj. te godziny w jakich firma jest dostępna dla klientów: czy to telefonicznie czy w trakcie wizyt osobistych.

Godziny pracy firmy, dla nowo założonego konta ustawiane są w godzinach 8:00-16:00, nie zapomnij ustawić ich na takie jak obowiązują w twoje firmie. Możesz skorzystać z ułatwienia jakie daje szybkie wypełniania – wystarczy że ustawisz godziny pracy np. w poniedziałek i będziesz mógł je skopiować na kolejne dni, wszystkie lub tylko wybrane.

Pamiętaj, że godziny pracy firmy nie muszą być godzinami pracy pracowników – to są te godziny w trakcie których Twoja firma obsługuje klientów – czy to telefonicznie, mailowo czy w trakcie wizyt osobistych.

W modelu działania firmy zobaczysz informacje o tym jaką branżę wybrałeś w trakcie zakładania konta. Jeżeli chcesz ją zmienić, skontaktuj się ze swoim opiekunem.

Model działania oznacza że klienci rezerwują czas Twój lub Twoich pracowników – jest to zapis wyłącznie informacyjny, nie można tego zmienić. Ustawienie zezwalaj na wiele usług na jednej wizycie, pozwala na dodawanie na jednej rezerwacji więcej niż jedną usługę – taka możliwość obecnie jest dostępna tylko dla Ciebie i Twoich pracowników. Klienci dodający rezerwację online mogą dodać tylko jedną usługę w ramach wizyty.

W zależności od branży jaką wybrałeś ustawienie to jest włączone – możesz je wówczas wyłączyć

lub wyłączone – i zawsze wtedy możesz je aktywować.

Ustawienie zezwalaj na kilka rezerwacji w tym samym czasie jest wyłącznie informacyjne i oznacza, że Ty i Twoi pracownicy mogą dodać w swoim kalendarzu kilka wizyt w tym samym czasie – np. fryzjer w trakcie farbowania włosów może mieć czas na wykonanie usługi mycia włosów,

Nazewnictwo pozwoli na dostosowanie wskazanych elementów do branży w której działasz np. przychodnia medyczna obsługuje pacjentów a pracują w niej specjaliści

W oparciu o uwagi naszych użytkowników, dla wybranych branży dostosowaliśmy już nazewnictwo – jeżeli więc działasz np. w branży korepetytorów zamiast określenia klient zobaczysz uczeń.
Możesz skorzystać z  podpowiedzi jakie daje reservis lub wprowadzić własne nazwy, pamiętając jednak o tym żeby były one zgodne z formatem obowiązującym w twojej firmie.

Lista świąt pokazuje dni ustawowo wolne od pracy od dziś przez najbliższe 12 miesięcy. W te dni automatycznie Twoi pracownicy mają ustawiony dzień wolny od pracy. Jeżeli jednak w Twojej firmie któryś z tych dni jest dniem pracującym, możesz zawiesić święto a godziny pracy dla pracowników zostaną automatycznie ustawione zgodnie z ich grafikiem.

W sekcji Zgody i regulaminy sprawdzisz jakie informacje zobaczą Twoi klienci przy dodawaniu rezerwacji online oraz możesz zapoznać się z obowiązującym Regulaminem.  

W Zasadach dla Twoich Klientów, zobaczysz jakie informacje prawne – w tym Regulamin widzą Twoi Klienci przy dodawaniu rezerwacji online.

Możesz również zlecić reservis wysyłkę do każdego Nowego klienta wiadomości: maila lub sms w którym przedstawisz zasady dodawania, zmiany i odwoływania wizyt w Twojej firmie, czy po prostu wyślesz im obowiązujący u Ciebie regulamin.

Aby to zrobić wystarczy że rozwiniesz ustawienie skrócone zasady korzystania z rezerwacji online wysyłane klientom

Włączysz kanał którym chcesz wysyłać powiadomienie, dostosujesz zaproponowaną treść do swoich potrzeb oraz zapiszesz zmiany.

Informacja którą wprowadziłeś zostanie wysłana do każdego nowo zarejestrowanego klienta w Twojej bazie.

Tutaj również zapoznasz się z zasadami dotyczącymi zgody klienta na kontakt związany z terminem zarezerwowanym przez niego w Twojej firmie, i w razie potrzeby przekażesz mu wyjaśnienia.

W części poświęconej firmie zobaczysz warunki korzystania z Reservis. Kryje się pod tym zawsze aktualny Regulamin – wspólny dla Ciebie i Twoich Klientów.