hamburger Drukuj Ulubione

Wyróżnienie usług

      Brak komentarzy do Wyróżnienie usług

Wyróżnienie usługi to specjalny sposób oznaczenia usługi, który zwróci uwagę Twoich klientów online np. w sytuacji gdy chcesz pokazać że rozszerzyłeś ofertę firmy i dodałeś nowe usługi możesz wykorzystać wyróżnienia “NOWOŚĆ” lub “PROMOCJA”.  

Pamiętaj przy tym żeby nie umieszczać informacji które mogą wprowadzić klienta w błąd lub są powszechnie używane za obraźliwe – wyróżnienie jest widoczne w trakcie dodawania rezerwacji przez klienta.

Zobacz jak łatwo dodasz wyróżnienie dla usługi – wystarczy że klikniesz aby otworzyć okno zarządzania wyróżnieniami

W określonych sytuacjach zobaczysz przygotowaną przez nas propozycję wyróżnień – zależy to od branży w której działa Twoja firma

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych pozycji, wystarczy, że kliknięciem włączysz dane oznaczenie i potwierdzisz wprowadzenie zmian.

Aby wprowadzić własne oznaczenie kliknij dodaj nowe wyróżnienie a następnie wprowadź nazwę wyróżnienia oraz określ jego oznaczenie czyli ikonę i kolor.

Po zapamiętaniu wprowadzonych zmian, wyróżnienie będzie automatycznie włączone na koncie pracownika. 

Możesz też skorzystać z wyróżnień które zdefiniowałeś wcześniej dla innych usług – wszystkie oznaczenia które wprowadzisz możesz wykorzystać wielokrotnie. Te wyróżnienia które są wyłączone są szare, włączysz je jednym kliknięciem w wybraną nazwę.

Zarządzanie wyróżnieniami pozwoli Ci zmodyfikować oznaczenie lub je całkowicie usunąć.

Nie zapomnij o potwierdzaniu wprowadzanych zmian.