hamburger Drukuj Ulubione

Pomoc

      Brak komentarzy do Pomoc

Zakłada Pomoc składa się z trzech działów:

              – tematy,
              – powiadomienia,
              – księga wysyłek 

Tematy

W tym dziale znajdziesz dostęp do wszystkich materiałów, które pomogą Ci w zaprzyjaźnieniu się z reservis. Znajdziesz tutaj link do materiałów tekstowych  – podręcznika użytkownika reservis oraz do materiałów video, które pomogą Ci poznać i ustawić wszystkie funkcjonalności systemu.

Po założeniu konta otrzymałeś indywidulanego opiekuna  – poinformowaliśmy Cię o tym mailem. Nie musisz jednak pamiętać tych danych – te informacje znajdziesz w sekcji Skontaktuj się z nami – zobaczysz imię opiekuna, telefon czy wyślesz maila.

W sekcji Działanie systemów wspierających włączysz lub wyłączysz:
                                asystenta konfiguracji dzięki któremu w łatwy i szybki sposób wprowadzisz podstawowe ustawienia firmy,
                                pierwszą pomoc – dzięki której wyświetlą się dodatkowe informacje w sytuacji gdy daną czynność w reservis wykonujesz po raz pierwszy,
                                 – videoporadniki – widoczne są one w panelu bocznym pod naszym logo.

Powiadomienia

W tym dziale sprawdzisz wszystkie powiadomienia push jakie do Ciebie wysłaliśmy czyli                          przypomnienia o zbliżającym się końcu abonamentu, czy potwierdzimy dodanie pakietu sms  – o ile jesteś upoważniony do ich otrzymywania Poinformujemy cię również o dodaniu rezerwacji zgłoszonej, oczekującej na akceptację.  Sprawdzisz więc tutaj informacje o wszystkim o czym powinieneś wiedzie a także po czasie niekorzystania z aplikacji i powrocie do niej – o zdarzeniach, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Komunikaty które tu zobaczysz mogą być: 

                priorytetowe – oznaczone na pomarańczowo – pojawiające się w wyniku ważnego zdarzenia –– i trwające tak długo aż zostaną odwołane zdarzeniem wygaszającym czyli np. będziemy Ci przypominać o kończącym się abonamencie do momentu do którego go przedłużysz, lub abonament zakończy się,
             bieżące – to te szare – najczęściej dotyczące zdarzeń w kalendarzu, i te powiadomienia znikają z momentem wylogowania się z reservis.

Listę powiadomień otworzysz też z każdego miejsca kalendarza – klikając ikonę powiadomień którą widzisz po prawej stronie ekranu.

Księga wysyłek

W zakładce Pomoc znajdziesz dostęp do wszystkich materiałów które pomogą w pokochaniu naszego kalendarza i jego wdrożeniu w swojej firmie.

Znajdziesz też tutaj księgę wysyłek czyli zestawienie wszystkich wiadomości które reservis wysłał w Twoim imieniu do klientów.

Na liście wysyłek znajdziesz wszystkie niezbędne informacje:

  • Id – to  numer wysyłki nadany przez system,
  • data wysyłki określa dzień i godzinę o której wysyłka została zrealizowana przez system, nie musi to być data i godzina o której klient otrzymał wiadomość od Ciebie,
  • powód wysyłki jest nazwą powiadomienia/reguły z której system skorzystał – np. włączyłeś wysyłkę powiadomień potwierdzających dodanie nowej rezerwacji,
  • adresat – tu znajdziesz informację  którego klienta dotyczyło powiadomienie,
  • kanał pozwoli Ci szybko sprawdzić czy wiadomość została wysłana emailem czy smsem,
  • status wskazuje czy wysyłka była skuteczna – kolor zielony, czy też nie powiodła się – kolor czerwony. 

Możesz sprawdzić szczegóły każdej z wysyłek – wystarczy że klikniesz na tą wiadomość która cię interesuje. Niezależnie od tego czy wiadomość została wysłana sms’em czy e-mail okno podglądu wysyłki składa się z takich samych elementów.