hamburger Drukuj Ulubione

Lista usług

      Brak komentarzy do Lista usług

Lista usług to pełna oferta twojej firmy dostępna dla wszystkich twoich klientów.  Pokazuje ona podstawowe informacje takie jak:   

                   – nazwę usługi,
                   – czas trwania usługi,
                   – cenę usługi,
                   – dostępność usługi, ilu pracowników wykonuje usługę,
                   – wykorzystanie sprzętu specjalnego niezbędnego do realizacji usługi.

Jak widzisz każda kolumna na nagłówek, którego dodatkową funkcją jest umożliwienie posortowanie listy. Wystarczy że klikniesz nagłówek i gotowe lista jest posortowana. Kolejność sortowania  – a-z zmienisz na z-a –  klikając drugi raz wybrany nagłówek.

Warto wiedzieć, że sortowanie które wprowadziłeś nie będzie widoczne po tym jak wyjdziesz z listy usług i wrócisz na nią ponownie.
Nie jest ono również widoczne dla twoich klientów którzy w danej chwili chcą dokonać rezerwacji online. Kolejną możliwością jaką daje Ci lista usług jest dostosowanie widoku kolumn. Możesz wyłączyć widoczność wybranych kolumn na liście usług:

lub zmienić kolejność wyświetlania kolumn

Na liście prawym klawiszem myszy przytrzymaj nazwę kolumny którą chcesz przesunąć i przenieś ją na wybrane miejsce listy.

Klienci  również i teraz nie będą widzieli wprowadzonych przez Ciebie zmian a reservis automatycznie usunie je jak wyjdziesz z sekcji Lista usług.