hamburger Drukuj Ulubione

Styk Klientów z Reservisem

      Brak komentarzy do Styk Klientów z Reservisem

W tej sekcji znajdziesz ustawienia wizytówki twojej firmy oraz strony rezerwacyjnej, dzięki którym  zaprezentujesz firmę klientom.

Nie musisz rezygnować ze swojej oficjalnej strony internetowej – możesz dołączyć do niej możliwość rezerwacji wizyt.

Adres wizytówki

Tutaj ustalisz pod jakim adresem ma wyświetlać się Twoja wizytówka reservis  – ustalasz ostatni element adresu – częścią niezmienną dla wszystkich klientów jest www.reservis.pl Może to być np. nazwa Twojej firmy – wówczas klienci łatwiej do Ciebie trafią.
Nie musisz tego robić – Twoja wizytówka będzie zawsze dostępna, jednak jej adres będzie długi  i trudny do zapamiętania i odszukania przez klientów.

Zdjęcie w tle 

Tutaj ustawisz zdjęcie jakie ma być wyświetlane jako banner Twojej wizytówki – to zdjęcie widoczne jest nad danymi Twojej firmy. Możesz tutaj wstawić dowolne zdjęcie – siedziby firmy lub jej wnętrza,  efektów po wykonaniu usługi, itp. Pamiętaj jednak że treści jakie są umieszczone na zdjęciu muszą być zgodne z obowiązującym prawem oraz prawami autorskimi.

Pamiętaj, że zdjęcie lub grafika którą wstawiasz nie może przekraczać wielkości 200KB i mieć rozszerzenie .jpg lub .png

Jeżeli nie zdecydujesz się na ustawienie banneru/ tła wizytówki to miejsce będzie czarne – nie wstawimy nic bez twojej decyzji.

O firmie

Tutaj przedstawisz firmę klientom:
                ustawisz logo firmy,
                przybliżysz  firmę i usługi potencjalnym klientom,
                wstawisz materiały o firmie – zdjęcia lub filmiki.

Logo firmy widoczne jest bezpośrednio nad jej nazwą na środku wyświetlanego bannera – to najczęściej graficzny znak dzięki któremu klienci identyfikują twoją firmę.

Zwróć uwagę że plik który wstawiasz musi mieć rozszerzenie .jpg lub .png i nie może przekraczać 200KB.

W polu informacje o firmie przedstaw swoją firmę – tak aby zachęcić klientów do skorzystania z Twojej oferty, np:

                                podać od ilu lat firma istnieje na rynku,
                                przybliżyć ofertę firmy,
                                zwrócić uwagę na szczególne umiejętności pracowników,
                                pochwalić się wyróżnieniami czy tytułami jakie zdobyła Twoja firma,                               
                                itp.

Pamiętaj, aby podawać zawsze tylko prawdziwe informacje.

Możesz też wstawić zdjęcia związane z firmą lub filmik promujący Twoje usługi. Zwróć uwagę, żeby wszystkie materiały które publikujesz były zgodne z przepisami prawa min. tymi z zakresu publikacji wizerunku czy ochrony prawa autorskich.

Aby wstawić materiał filmowy, musisz go najpierw opublikować na Youtube – w reservis zapisujesz tylko link do nagrania.

Decydując się na umieszczenie materiałów: zdjęć lub video możesz zwiększysz atrakcyjność swojej wizytówki w reservis,  i zachęcić klientów do skorzystania właśnie z Twojej oferty.

Przycisk/ link do rezerwacji

Możesz wygenerować unikalny link do przycisku przenoszącego do strony rezerwacyjnej i umieścić go na własnej stronie internetowej.  Przycisk możesz wygenerować:
                     dla całej oferty firmy,
                     dla każdego z pracowników,
                     dla wybranych usług.

Link do rezerwacji – jest to unikalny, dedykowany dla Twojej firmy link przenoszący do rezerwacji online  który możesz podpiąć np. w mailu do klientów, na stronie internetowej czy na profilu w mediach społecznościowych. Wykorzystaj te możliwości aby poinformować klientów że wprowadziłeś rezerwacje online.

Smart link to nic innego jak link rezerwacyjny –  jeżeli nie wprowadzisz żadnych zmian otrzymasz ten sam adres który już widzisz w systemie – jako link do rezerwacji. Możesz jednak w łatwy sposób utworzyć link który będzie przenosił do rezerwacji online wskazanego pracownika lub usługi.

Tworząc dedykowany link możesz określić zarówno pracowników jak i usługi i stworzyć wiele jego konfiguracji. Musisz tylko pamiętać że nie możesz w linku powiązać pracownika z usługami których ten nie wykonuje – tak skonfigurowane ustawienie uniemożliwi klientom rezerwację online.

Wygenerowany link możesz skopiować i wstawić go na stronie internetowej czy w mailu. Ułatwisz w ten sposób rezerwację online klientom, korzystającym wyłącznie z określonej grupy usług które świadczy twoja firma.

Przycisk do rezerwacji na www

Przycisk na Twoją stronę www przygotowaliśmy w formie gotowego kodu html. Jego wstawienie w kodzie strony umożliwi przejście klientom do strony rezerwacyjnej bezpośrednio z Twojej strony internetowej.  

Możesz zmodyfikować wygląd przycisku – jego kolor i kształt oraz tekst.

Po zaakceptowaniu wprowadzonych zmian, system zaprezentuje Ci nowy wygląd przycisku a kod html uaktualni się automatycznie i będzie od razu gotowy do użycia.

Smart przycisk

Podobnie jak w przypadku linku do rezerwacji, możesz utworzyć wiele dedykowanych przycisków które będą umożliwiać rezerwacje u konkretnego pracownika lub przenosić tylko do wskazanych  usług.

Utworzony kod html przycisku możesz skopiować i wstawić na swojej stronie internetowej. Możesz utworzyć wiele takich przycisków np. ustawić oddzielny panel rezerwacji online dla każdego z pracowników.