hamburger Drukuj Ulubione

Zapis wielu usług na jednej wizycie – multiusługowaść

W przypadku niektórych branż, często zdarza się sytuacja, że klient przychodzi na kilka wizyt – usług pod rząd. Teraz już nie musisz wprowadzać każdej wizyty oddzielnie – możesz dodać kilka usług na jednej rezerwacji. Wystarczy  że na oknie dodawania rezerwacji klikniesz przycisk następna usługa. Pojawi się kolejna pozycja w której wskażesz następną usługę.

Jeżeli dodajesz kilka usług na jednej rezerwacji – czas trwania wizyty oraz cena o ile jest określona na usłudze zsumują się automatycznie w oknie dodawania rezerwacji. Jeżeli jednak jedna z usług którą dodajesz nie jest zdefiniowana na liście usług Twojej firmy – wpisujesz ją ręcznie – musisz pamiętać o tym, aby dostosować czas trwania wizyty.  

Dodawanie wielu usług na jednej rezerwacji działa zawsze tak samo – niezależnie od miejsca w którym rozpoczniesz proces.

Ta funkcjonalność ma swoje ograniczenia:
                        – musisz ją włączyć w ustawieniach firmy,
                        – rezerwacja może dotyczyć wyłącznie usług wykonywanych przez jednego pracownika,
                        – nie skorzystają z niej klienci – taką rezerwację mogą dodać i edytować wyłącznie pracownicy.

ma jednak przede wszystkim zalety
                        – od razu możesz podać klientowi czas trwania wizyty
                        –  przyspieszy dodawanie rezerwacji
                        – klient otrzyma jedno powiadomienie dotyczące rezerwacji i jedno przypomnienie – unikniesz sytuacji w których klient przyjdzie później niż powinien bo nie zauważył wszystkich powiadomień.